כך תגנו על מסך הטלוויזיה בחדר הילדים

כך תגנו על מסך הטלוויזיה בחדר הילדים

שתפו בדוא"ל

אם אתם ממש לא מעוניינים לרכוש טלוויזיה עבור חדר הילדים אך הם לא מפסיקים לבקש, יכול להיות שתוכלו גם לרכוש עבורם מסך טלוויזיה וגם למנוע מהם צפייה אקססיבית. כיום ישנם המון סוגים שונים של מתלים ומעמדים למסכי הטלוויזיה שלנו. ישנם מעמדים המעניקים להורים את השליטה הבלעדית על המסך כך שהילדים אינם יכולים לשלוט בו ולצפות בטלוויזיה במשך שעות. מסך טלוויזיה אינו חייב לתפוס המון מקום בחדר הילדים ובכלל החדרים באופן כללי. כיום ניתן להציב מסכי טלוויזיה במקומות ובצורות שונות כך שהם אינם מפריעים לשגרה היומיומית של האנשים בבית. מתלים למסכי טלוויזיה מומלץ מאוד להזמין רק לאחר שרכשתם מידע רלוונטי ואתם מודעים לסוגים השונים הקיימים בענף האודיו-ווידאו. מעבר לשליטה בלעדית בתפקוד המסכים השונים, ישנם מתלים מסוימים המעניקים המון אופציות נוספות כמו מבחינה עיצובית ומעוד בחינות נוספות עליהן אפרט בהמשך. אם הטלוויזיה שלכם כבר תלויה אך ברצונכם לשנות את מיקומה, דעו לכם שאין זו כלל משימה מסובכת.

סוגים שונים של מתלים למסך

מתלה טלוויזיה הוא הרבה יותר ממה שהוא נשמע. הוא לא רק תולה את המסך אלא גם משרת מטרות נוספות ולא מעט. הנה כמה סוגים שונים של מתלים למסך הטלוויזיה:

  1. מעמד שולחני – אם אתם מחפשים מעמד שולחני פשוט יחסית, ישנם מעמדים שולחניים העשויים מזכוכית מחוסְְמת ומעניקים אסתטיקה מדהימה לכל חדר בו יותקנו. החסרונות בהצבת מעמד שולחני בחדר ילדים היא העובדה שהילדים יכולים להזיק למסך ולצפות בטלוויזיה במשך שעות כי תהיה להם גישה ישירה אל המסך.
  2. זרוע חשמלית – זרוע חשמלית למסך הטלוויזיה מעניקה אופציות רבות. במקרה של התקנת הזרוע בחדר ילדים הרעיון הוא מצוין. הזרוע עובדת על ידי שלט רחוק ולכן ההורים יכולים להיות בעלי הגישה היחידה אל המסך. בנוסף, זרוע חשמלית מתכווננת לכל מיני זוויות שונות ולעתים גם בגובה ובמרחק מה שמעניק נוחות מרבית.
  3. מעמד סטטי – מעמד סטטי תלוי יכול להיות גם אופציה טובה. מעמד התלוי על הקיר בחדר ילדים יהיה יעיל כיוון שבלתי אפשרי להגיע אליו.
  4. עמוד נירוסטה – עמודי נירוסטה לרוב מותקנים בחללים קצת יותר גדולים מחדרי שינה אך במקרה הזה, עמוד נירוסטה הנושא את המסך ישדרג את המראה העיצובי של החדר ובנוסף, יחסוך במקום. באופן הזה, תוכלו להשאיר את החלל מרווח יותר או שתציבו אלמנטים אחרים שאתם אוהבים.

בטיחות הוא נושא חשוב מאוד ולכן, כאשר המסך תלוי והוא מותקן באופן איכותי ויעיל, הוא יחזיק זמן רב מפני שמוגן מפני מגע ידם של הילדים ופחות חשוף למפגעים שונים.

איך בוחרים מתלה לטלוויזיה

כאשר בוחרים מתלה טלוויזיה, מומלץ מאוד לרכוש את המוצר מאותה חברה שרכשתם ממנה את המסך או מחברה מקצועית אחרת המציעה סוגים שונים ואיכותיים של מתלים לטלוויזיה. צאו לדרך והתחדשו עם מתלה טלוויזיה שיעניק לכם צפייה איכותית ומהנה.